whatsapp


HİZMET BÖLGELERİMİZ
ANKARA KEÇİÖREN ELEKTRİKÇİ

ANKARA KEÇİÖREN ELEKTRİK ARIZA SERVİSİ
0539 828 40 60

7/24 KEÇİÖREN ELEKTRİK USTASI

HEMEN ARA WHATSAPP

Ankara Keçiören genelinde En uygun fiyat ile Elektrik tesisatı ile ilgili her türlü konuda eleman ve ekipman gönderiyoruz. Ankara Keçiören Elektrik servisi ustası ,Ankara Keçiören Elektrik ustası, Elektrik Keçiören tamiri , Elektrik Keçiören tamircisi , Ankara Keçiören Korniş montaj ustası hizmetleri için firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Kurumsal telefon numaramız ; 0 539 828 40 60 numaralı telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz

ANKARA KEÇİÖREN ELEKTRİK SERVİSİ ELEKTRİK TAMİRİ MONTAJI ANA SAYFAMIZAnkara da 2001 yılında kurulan firmamız, Ankara Elektrik ve Teknik Servis Hizmetleri olarak müşterilerimize 7-24 saat hizmet vermekteyiz. Elektrik hizmetlerinde Teknik Bakım ve Danışmanlık hizmetleriniz için bizleri günün her saatinde arayabilir ve destek alabilirsiniz. Faaliyet alanlarımızdaki problemlerinizin çözümleri için; özenli, titiz, temiz ve disiplinli çalışan ekiplerimiz ile Elektik Tadilat, Tamirat, Bakım ve Onarım hizmetlerini verebilmemin gururunu yaşıyoruz. Müşterilerimizin sorunlarına, istek ve taleplerine en kısa sürede cevap veriyoruz! Elektrikçi Şirketimiz Ankara Elektrikçileri içerisinde Öncü ve Resmi bir kurumdur. Ankara ve Çevre ilçeleri içerisinde Elektrik sektöründeki hizmetlerimizin birkaçını belirtmemiz gerekirse Elektrik Arıza , Elektrik Tesisat İşleri, Elektrik Aydınlatma Montajı, Elektrik Pano Kurulum, İnternet Arıza, Telefon Arıza, Elektrik Sigorta Arızası, Elektrik Paratoner Kurulum, Elektrik Bakım, Elektrik Onarım İşleri, Elektrik Proje Çizimi, Elektrik Trafo Arızası, Elektrik Fabrika Tesisatı, Elektrik Daire Tesisatı, Elektrik İşyeri Tesisat, Elektrik Aydınlatma Dekorasyon, Elektrik Topraklama Tesisatı, Elektrik Pano Değişimi, Uydu Kurulumu, İnterkon Konuşma Sistemi Kurulumu, Çevre Aydınlatma , Fabrika Aydınlatma, Bina Aydınlatma, Dış Cephe Aydınlatma, vs. gibi Elektrikle ilgili ismini sayamadığımız bir çok konu ile ilgili bireysel ve kurumsal hizmetlerimiz mevcuttur. Elektrik ile ilgili çalışmalarımızda kesinlikle Müşteri Odaklı çalışmalar sunmaktayız. İlk olarak iş güvenliği ve insan sağlığı başta olmak üzere ekonomik ve zaman kavramınıda öndeğerlerimiz içerisinde tutmaktayız. Firmamız ile yapacağınız iş talep başvurularında deneyimli ekiplerimiz sizlere istenilen hizmetleriniz konusunda 7/24 saat kesintisiz olarak canlı destek vermektedir.
ANKARA KEÇİÖREN ELEKTRİKÇİ
ANKARA KEÇİÖREN ELEKTRİKÇİ

Elektrik güvenliği sağlayarak mülkünüzü ve ailenizi güvende tutmak elektrikçi olarak bizim önceliğimizdir. Elektrikçilerimiz, Ankara ilinin tüm ilçe ve mahallelerinde müşterilerimize hizmet vermek için gece, hafta sonları ve tatil günlerinde bile 24 saat Ankara elektrikçi hizmeti vermektedir.

KEÇİÖREN ELEKTRİK AYDINLATMA TESİSATI KRULUMU
KEÇİÖREN ELEKTRİK AYDINLATMA TESİSATI KRULUMU

Elektrikçi kadromuz ile özel mekanların aydınlatması, bina aydınlatması, bahçe aydınlatması, fabrika aydınlatması, peyzaj aydınlatması ile iç ve dış mekanların aydınlatma elektrik tesisatları kurulumu hizmeti vermekteyiz. Bölgenizde aydınlatma tesisatı için elektrik servisi talep etmek için elektrikçi olarak şimdi bize ulaşın.

ANKARA KEÇİÖREN ELEKTRİK ARIZA SERVİSİ
ANKARA KEÇİÖREN ELEKTRİK ARIZA SERVİSİ

Ankara Elektrik Ustası olarak tecrübeli ve profesyonel ekibimiz ile tüm elektrik tesisat, tamir ve montaj işlerinizi garantili yapıyoruz. Ev ve İş yerlerinizin tadilat, bakım ve arızaları giderilir. Barrisol(Baroser) asma tavan aydınlatması, kamera sistemleri, şifreli kapı açma, görüntülü diafon sistemleri yapılır.

ANKARA KEÇİÖREN ELEKTRİK USTASI
ANKARA KEÇİÖREN ELEKTRİK USTASI

Ankarada Elektrik Tesisatı, Kablo Döşeme, Telefon Kablosu Döşeme, Elektrik Paneli, Sigorta Kutusu Tamiratı için Bizi Arayabilirsiniz !

ANKARA KEÇİÖREN ELEKTRİK TAMİRİ
ANKARA KEÇİÖREN ELEKTRİK TAMİRİ

Keçiören Elektrik Arıza : Ankara'da Her Türlü Elektrik ile İlgili Sorununuz Olduğu Zaman Bize Ulaşabilirsiniz.

ANKARA KEÇİÖREN SİGORTA MONTAJI
ANKARA KEÇİÖREN SİGORTA MONTAJI

Uzun zamandır sektörde aktif olarak hizmet veren firmamız müşterilerine Bina Elektrik Tesisatı, Plan-Proje Taahhüt işleri, Elektrik Arızaları, Elektrik Panoları, Topraklama Tesisatları, Zayıf Akım Tesisatları, TV Tesisatı, Telefon Tesisatı, Aydınlatma sistemleri Kurulumu, Yangın ihbar sistemleri, Sensörlü sistemler, CCTV Kamera sistemleri, Kartlı geçiş sistemleri, Görüntülü Konuşma sistemleri, Elektrik malzeme satış ve montaj konularında hizmetler sunuyor. Mevcut çalışanlarımız elektrik konusunda uzman ve yaşadığınız arızalarda çözüm için 7/24 sizlerin yanında olmaktadır

ANKARA KEÇİÖREN ELEKTRİKÇİ
ANKARA KEÇİÖREN ELEKTRİKÇİ

Ankara Keçiören genelinde ev ve işyerinizdeki tüm elektrik işleri için profesyonel çözümler sunuyor, günler boyunca servis beklemenize gerek bırakmıyoruz. Ankara’nın neresinde olursanız olun kısa sürede adresinize ulaşan ekibimizle elektrik arızalarından güvenilir bir şekilde kurtulabilir, sistem kurulumundan montaj ve yenilemeye kadar elektrik işlerinizin deneyimli ekibimiz tarafından yapılmasını sağlayabilirsiniz. Eğitimli teknisyenlerden oluşan ekibimiz memnuniyetinizi sağlamak için her zaman en kaliteli hizmetleri sunmaya çalışmakta; hafta içi sonu demeksizin 7 gün, 24 saat kesintisiz olarak servis hizmeti sunmaktadır. Usta belgesi bulunan, hepsi alanında uzmanlaşmış teknisyenlerimiz elektrik devre ve elemanlarıyla ilgili her türlü arızanın üstesinden gelebilecek yeterliliktedir.

ANKARA KEÇİÖREN PRİZ MONTAJI
ANKARA KEÇİÖREN PRİZ MONTAJI

Ankara Keçiören Pano tesisatı montajından elektrik taahhüt ve proje çizimi işlerinize, yeni aldığınız avizelerin montajından görüntülü diafon sistemi kurulumuna, iç tesisat yenilemeden topraklama ve hat çekimine kadar ihtiyaçlarınızın tamamı için profesyonel çözümler sunuyoruz. Acil elektrikçi servisimizden sadece bir telefonla 7/24 yararlanabileceğiniz gibi, mühendislik ve danışmanlık alanındaki hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için de dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

ANKARA KEÇİÖREN ELEKTRİK ARIZASI
ANKARA KEÇİÖREN ELEKTRİK ARIZASI

Ankara ve civarlarında her türlü elektrik problemlerinizde ve sorunlarınızda yanınızdayız!

ANKARA KEÇİÖREN ELEKTRİK ARIZA USTASI
ANKARA KEÇİÖREN ELEKTRİK ARIZA USTASI

7 gün 24 saat, gece gündüz hizmetinizdedir. Ankara’nın neresinde olursanız olun servislerimiz kısa sürede içerisinde emrinizde.

ANKARA KEÇİÖREN LED AYDINLATMA
ANKARA KEÇİÖREN LED AYDINLATMA

Ankara Keçiören Acil Elektrikçi ustası ekibimiz zilere 7/24 acil elektrikçi hizmeti sunmak için hazırdır. Biz yıllarımız bu işe verdik sizde bu tecrübe ile harmanlanmış işimiz ile elektrik arızlarınıza çözüm bulmak için burdayız.

ANKARA KEÇİÖREN ELEKTRİK TADİLAT
ANKARA KEÇİÖREN ELEKTRİK TADİLAT

Sektördeki en gelişmiş elektrik firmalarından biri olan firmamız semtin en eski elektrikçisidir. Mahallenizde size yakın bir elektrikçi mi baktınız? Firmamız hizmetinizde ve size Acil elektrikçi gönderebiliyor ve ekibimiz ile problemlere anında müdahale ediyoruz.

ANKARA KEÇİÖREN LED MONTAJI
ANKARA KEÇİÖREN LED MONTAJI

Elektrik tesisatı üzerine master yapmış gibi işimizi bilinçli yaoıyr ve elektrikçi usta kadromuz hizmete hazırdır.

ANKARA KEÇİÖREN AVİZE MONTAJI
ANKARA KEÇİÖREN AVİZE MONTAJI

Ankara Keçiören avize montaj işleri için bizi arayın.Uygun fiyat ve uygun ücretle avize montajınızı yapalım.7 gün 24 saat boyunca telefonumuz açık.Evine yeni taşınanlar, lambasını değiştirmek isteyenler eski ve yeni evlerinde lamba değiştirmek isteyenler bizi arayabilirsiniz.ankara Keçiören avize montaj işlerinin yanında ev bahçe aydınlatması yapıyoruz.Site bahçesi aydınlatması işlerini de profesyonel olarak yapıyoruz.

ANKARA KEÇİÖREN ELEKTRİK TESİSATI
ANKARA KEÇİÖREN ELEKTRİK TESİSATI

7/24 acil elektrikçi ve telektrik tesisatı ustasıyız. Biz hemen ve acil olarak darda olduğunuz anda yanınızdayız

ANKARA KEÇİÖREN ELEKTRİK TESİSAT USTASI
ANKARA KEÇİÖREN ELEKTRİK TESİSAT USTASI

KEÇİÖREN Elektrikçi ustası hizmetleri için her zaman buradayız bizimle iletişime geçin hemen yardımcı olalım

ANKARA KEÇİÖREN AVİZE USTASI
ANKARA KEÇİÖREN AVİZE USTASI

Ankara Keçiören avize montaj işleri için bizi arayın. Uygun fiyat ve uygun ücretle avize montajınızı yapalım.7 gün 24 saat boyunca telefonumuz açıktır. Evine yeni taşınanlar, lambasını değiştirmek isteyenler eski ve yeni evlerinde lamba değiştirmek isteyenler bizi arayabilirsiniz. Ankara Keçiören avize montaj işlerinin yanında ev bahçe aydınlatması yapıyoruz. Site bahçesi aydınlatması işlerini de profesyonel olarak yapıyoruz.

ANKARA KEÇİÖREN UYDU MONTAJI
ANKARA KEÇİÖREN UYDU MONTAJI

Ankara Keçiören acil elektrikçi ustası ekibimiz sizlere hemen teslim işler yapıyor. Güvenlik sistemler görüntülü diafon sistemleri 7 24 elektrikçi kadrolarımız ile hemen teslim etmeye hazırız.

ANKARA KEÇİÖREN UYDU KURULUMU
ANKARA KEÇİÖREN UYDU KURULUMU

Ankara elektrikçi ustası dediğinizde Keçiören sizlere destek sunmaya hazırız. Acil elektrikçi ustası olmamızdan dolayı hizmette hızlı ve bütüncül çalışmalar yapıyoruz.

ANKARA KEÇİÖREN UYDU USTASI
ANKARA KEÇİÖREN UYDU USTASI

Evlerinizde ve iş yerlerinizde oluşan tüm elektrikçi ihtiyaçlarınız için bizi tercih etmiş olmaktan pişmanlık duymayacaksınız. Bilgi ve tecrübelerimizle ihtiyaç duyduğunuz hizmetin en kaliteli ve en iyisini yapacağımızdan kuşkunuz olmasın.

ANKARA KEÇİÖREN ELEKTRİK AVİZE
ANKARA KEÇİÖREN ELEKTRİK AVİZE

KEÇİÖREN VE ANKARA'NIN TAMAMINDA TÜM ELEKTRİK ELEKTRONİK HİZMETLERİNİ SUNMAKTAYIZ. İŞÇİLİK KALİTEMİZİ ÜST DÜZEYDE TUTARAK GÜVENİLİR VE SAĞLAM İŞLERE İMZA ATMAYA DEVAM EDİYORUZ. BAŞARIYLA TAMAMLADIĞIMIZ PROJELERİMİZ ARASINDA SİZİNKİNİN DE YER ALMASINI İSTİYORSANIZ BİR TIKLA TALEBİNİZİ OLUŞTURABİLİRSİNİZ.

ANKARA KEÇİÖREN ELEKTRİK HATTI MONTAJI
ANKARA KEÇİÖREN ELEKTRİK HATTI MONTAJI

Uzun ömürlü ve dayanıklı işler yapmaya, dürüst ve güvenilir ustalarımızla elektrik sektöründe Ankara'da öncüler arasında yerimizi korumaya devam etmekteyiz. Her türlü arıza, değişim, tesisat, onarım, bakım işiniz titizlikle yapılır

ANKARA KEÇİÖREN ELEKTRİK HATTI USTASI
ANKARA KEÇİÖREN ELEKTRİK HATTI USTASI

Elektrik tadilat, aydınlatma dekorasyon ve arıza hizmetleriyle Keçiören ve Ankara'da yanınızdayız. Çeşitli fikirler ve çözüm önerilerimizle her an desteğe hazırız. Yeni sistem ve tekniklere uyum sağlayarak çalışmakta, aynı zamanda müşteri memnuniyetini gözetmekteyiz.

ANKARA KEÇİÖREN ELEKTRİK TESİSAT USTASI
ANKARA KEÇİÖREN ELEKTRİK TESİSAT USTASI

Ankara Keçiören avize montaj işleri için bizi arayın. Uygun fiyat ve uygun ücretle avize montajınızı yapalım.7 gün 24 saat boyunca telefonumuz açık.Evine yeni taşınanlar, lambasını değiştirmek isteyenler eski ve yeni evlerinde lamba değiştirmek isteyenler bizi arayabilirsiniz. Ankara Keçiören avize montaj işlerinin yanında ev bahçe aydınlatması yapıyoruz. Site bahçesi aydınlatması işlerini de profesyonel olarak yapıyoruz.

ANKARA KEÇİÖREN ELEKTRİK TESİSAT DEĞİŞİMİ
ANKARA KEÇİÖREN ELEKTRİK TESİSAT DEĞİŞİMİ

Ankara Acil Elektrikçi olarak Elektrikçi usta ve Garantili malzemelerle tüm semtlerine elektrikçi onarım ve tadilat hizmetleri veriyoruz. İnternet arızaları, elektrik pano arızaları, sigorta arızaları, topraklama tesisat ve onarım hizmetleri, kısa devre kablo sorunları, avize montaj ve avize arızaları, LED onarım ve yeni LED aydınlatma uygulamaları, elektrik pano kurulumu ve güç artıtım işlemleri

ANKARA KEÇİÖREN AYDINLATMA MONTAJI
ANKARA KEÇİÖREN AYDINLATMA MONTAJI

Yanmayan lambalar, Çalışmayan prizler, Avize Montajları, LED aydınlatmalar, Diyafon Arızaları, Pano montajları, Pano Arızaları, Kaçak akım röle arızaları, Sigorta arızaları ve sigorta montajları, Tabela Aydınlatmaları, Topraklama tesisatı, Gaz Alarm cihazları, Yangın dedektörleri, Yangın santralı. İnternet Arızaları, Modem kurulumu, Kablo Arızaları, Kablo değişimleri, Çevre Aydınlatma işleri garantili olarak yapılmaktadır.

ANKARA KEÇİÖREN İNTERNET HATTI ÇEKİMİ
ANKARA KEÇİÖREN İNTERNET HATTI ÇEKİMİ

Ankara Acil Elektrikçi olarak Elektrikçi usta proje taahhüt ve tesisat işlemleri, telefon tesisatı ve internet tesisat kurulum ve kablo değişimleri, gaz alarm tesisatı ve gaz alarm cihazları, spot aydınlatma ve spot uygulama tadilat işlemleri, kumanda aydınlatma ve kurulum işlemleri, arızalı prizler ve sigortalar, kaçak akım röleleri, sayaç bağlantı ve sayaç okuma ve takip işlemleri, arızalı kablo değişim ve yeni kablo uygulama işlemleri, kompanze bakım ve kompanze kurulum işlemleri, kolon kablosu değişim ve yeni güç kablo uygulama işlemleri, elektrik tesisat ve elektrik tadilat işlemleri

ANKARA KEÇİÖREN LED MONTAJI
ANKARA KEÇİÖREN LED MONTAJI

Sektördeki en gelişmiş elektrik firmalarından biri olan firmamız semtin en eski elektrikçisidir. Mahallenizde size yakın bir elektrikçi mi baktınız? Firmamız hizmetinizde ve size Acil elektrikçi gönderebiliyor ve ekibimiz ile problemlere anında müdahale ediyoruz.

ANKARA KEÇİÖREN ŞERİT LED MONTAJI
ANKARA KEÇİÖREN ŞERİT LED MONTAJI

Ankara’da Elektrik Tesisatı, Kablo Döşeme, Telefon Kablosu Döşeme, Elektrik Paneli, Sigorta Kutusu Tamiratı için Bizi Arayabilirsiniz

ANKARA KEÇİÖREN TELEFON HATTI ÇEKİMİ
ANKARA KEÇİÖREN TELEFON HATTI ÇEKİMİ

Ankara Keçiören 7/24 Elektrikçi ,Ankara Keçiören Gece Açık Elektrikçi , Ankara Keçiören Acil Elektrikçi , Keçiören Elektrik Tesisatı Tamiri, Keçiören Priz Arızası tamir ,Firmamız 724 elektrikçi uzaman ekibi ile siz değerli müşterilerine Ankara Keçiören 7/24 hizmet vermektedir. Evinizdeki veya iş yerinizde elektrik arızalarınız,Keçiören avize montajınız yada tüm elektrik işleriniz garantili olarak yapılmakta olup bizi aramanızın ardından en geç 20 dakika içerisinde adresinizde olup tüm işleriniz kırmadan dökmeden temizce yapmaktayız. .

ANKARA KEÇİÖREN PRİZ HATTI ÇEKİMİ
ANKARA KEÇİÖREN PRİZ HATTI ÇEKİMİ

Ankara Keçiören Acil elektrikçi ustası sizlere destek sunmaktan servis hizmeti vermekten mutluluk duyacaktır. Size yardımcı olmaya hazır ekiplerimiz burada problemleriniz destek olmaya hazırdır.

ANKARA KEÇİÖREN ANAHTAR TESİSATI
ANKARA KEÇİÖREN ANAHTAR TESİSATI

Firmamız evinizdeki yada iş yerinizdeki avizelerinizi kırmadan dökmeden büyük bir titizlikle söküp dilediğiniz adrese götürüp hızlı ve güvenli bir şekilde takmaktadır. Ayrıca LED spot aydınlatma işleriniz LED panel armatür işlerinizi de garantili olarak yapmaktayız..

ANKARA KEÇİÖREN KOMBİ SİGORTASI MONTAJI
ANKARA KEÇİÖREN KOMBİ SİGORTASI MONTAJI

Keçiören 7/24 Elektrikçi , Keçiören Elektrikçi , Keçiören Acil Elektrikçi , Mamak Elektrikçi , Mamak 7/24 Elektrikçi, Mamak Acil Elektrikçi , Mamak’ta Elektrikçi , Mamak Elektrik Ustası , Mamak Elektrikçiler, Çankaya ELektrikçi , Çankayada Elektrikçi , Ankara Çankaya Elektrikçi , Çankaya Elektrik Ustası , Çankaya Elektrik Servisi , Çankaya Gece Açık Elektrikçi, Çayyolu Elektrikçi , Çayyolu 7/24 Elektrikçi, Çayyolu Avize montajı , Elektrikçi

ANKARA KEÇİÖREN GÜVENLİK KAMERASI KURULUMU
ANKARA KEÇİÖREN GÜVENLİK KAMERASI KURULUMU

Hizmet vermekteyiz. Mamak elektrikçi avize montaj, elektrik arıza tamir , Atan sigorta tamir , Priz Arızası , Lamba Aydınlatma Arızası , Avize Montaj , Elektrik Tesisatı Tamir , Elektrik Tesisatı Yenileme vb. tüm elektrik işleriniz de garantili olarak hizmet vermekteyiz. Mamak elektrikçi LED aydınlatma, dekor aydınlatma, site içi elektrik işleri, bina elektrik işleri, güvenlik kamerası kurulumu Çevre Aydınlatma Sistemleri gibi tüm elektrik hizmetlerimiz vardır.

ANKARA KEÇİÖREN ANAHTAR PRİZ MONTAJI
ANKARA KEÇİÖREN ANAHTAR PRİZ MONTAJI

Ankara Keçiören elektrik ustası, 7 gün 24 saat boyunca, her türlü elektrik tesisatı bakım onarım ve kurulum çalışması ile Ankara’nın her yerine elektrik ustası hizmeti vermekteyiz. Ankara Keçiören elektrik firmaları işimizi en iyi şekilde müşteri memnuniyetine odaklanarak yapmaktayız. Ankara Keçiören yıllardır faaliyetini sürdürdüğümüz elektrik işleri sonucunda yüzlerce güler yüzlü müşteri elde etme başarısının sevinci ile her geçen gün daha fazla azimle çalışmaya devam ediyoruz.

ANKARA KEÇİÖREN İÇ TESİSAT DEĞİŞİMİ
ANKARA KEÇİÖREN İÇ TESİSAT DEĞİŞİMİ

Elektrikçi alanında uzun yıllardır hizmet veren ve faaliyet gösteren Ankara Güleryüz Elektrik olarak siz değerli müşterilerimizin yaşadığı elektrik problemleri için 7/24 elektrikçi Teknik Servis ile hizmetinizdeyiz.

ANKARA KEÇİÖREN AVİZE TAKMA
ANKARA KEÇİÖREN AVİZE TAKMA

Ankara Keçiören avize montaj işleri için bizi arayın. Uygun fiyat ve uygun ücretle avize montajınızı yapalım.7 gün 24 saat boyunca telefonumuz açık. Evine yeni taşınanlar, lambasını değiştirmek isteyenler eski ve yeni evlerinde lamba değiştirmek isteyenler bizi arayabilirsiniz. Ankara Keçiören avize montaj işlerinin yanında ev bahçe aydınlatması yapıyoruz. Site bahçesi aydınlatması işlerini de profesyonel olarak yapıyoruz.

ANKARA KEÇİÖREN KORNİŞ MONTAJI
ANKARA KEÇİÖREN KORNİŞ MONTAJI

Ankara Keçiören Korniş Montajı - Ankara Keçiören Korniş Uygulaması

ANKARA KEÇİÖREN KORNİŞ UYGULAMASI
ANKARA KEÇİÖREN KORNİŞ UYGULAMASI

Firma olarak birçok perde montajını en kaliteli ve en profesyonel kadromuzla gerçekleştiriyoruz. Evinizin içerisindeki perde uyumunu sağlamak, mutfak veya oturma odasındaki perdelerin de dayanaklı olmasını sağlamak için korniş montajı gerçekleştiriyoruz. Siz müşterilerimize bu tür hizmetleri verirken, tüm ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak hareket ediyoruz.

ANKARA KEÇİÖREN KORNİŞ USTASI
ANKARA KEÇİÖREN KORNİŞ USTASI

Evinizin içerisinde herhangi bir problem çıkmaması için; kendi perdelerimizin montajını, kendimiz gerçekleştirerek kaliteli bir hizmet vermeye çalışıyoruz. Zebra perde montajı diğer perdelere göre biraz daha zor olduğunu bildiğimizden dolayı bu montajı profesyonel ekibimizle gelip, kendi ellerimizle gerçekleştiriyoruz. Zebra perde modelinin yanı sıra stor perde montajı açılıp, kapanabilen bir yapıya sahip olduğundan dolayı tüm ayarlamalarını gerçekleştiriyoruz

ANKARA KEÇİÖREN KORNİŞ MONTAJI
ANKARA KEÇİÖREN KORNİŞ MONTAJI

Birçok alternatifi göz önünde bulundurarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Jaluzi perdelerin aralarında boşluklar olduğundan dolayı montajı oldukça iş çıkartıyor. Jaluzi perde montajı yaparken perdelerin hasar görmemesi ve üst kısma bağlanılan yapıyı da daha sert bir zemin haline getirip ev içerisinde kaza çıkmasını da önlüyoruz.

ANKARA KEÇİÖREN KORNİŞ TAMİRİ
ANKARA KEÇİÖREN KORNİŞ TAMİRİ

En sık kullanılan korniş çeşidi plastik kanallı perde kornişidir. Klasik Perde Kornişi olarak 2,3 veya 4 kanallı Kornişler seçilebilir. Kanal sayısı takılacak perde adetine göre artar. Plastik perde rayları pencerenin genişliğine göre, duvar müsait ise yanlardan 25-30 cm pay eklenerek uzunluğu belirlenir ve belirlenen uzunluğa göre korniş Bir sehpa veya masadan destek alarak demir testeresi ile kesilir. Korniş iki kişinin yardımı ile tavana yaslanarak yeri tespit edilir. Korniş hareket ettirilmeden tornavida aracılığıyla yaklaşık 50-60 cm aralıklarla korniş Tavanda iken bastırılarak delinir (korniş plastik olduğundan kolayca delinir) ve Tavanda işaret bırakılır, bu şekilde matkapla delinecek yerler tespit edilmiş olunur.

ANKARA KEÇİÖREN KORNİŞ TAKMA
ANKARA KEÇİÖREN KORNİŞ TAKMA

Tavan tamamen beton tabliye olması nedeniyle darbeli matkap ve elmas uca ihtiyaç vardır. Tavan delmek bir matkapla yapılabilecek en zor işlerdendir. Çünkü kollar yukarıda ve güçlü bir şekilde matkaba baskı uygulamanız gerekmektedir. Vidaların plastik kornişi delip kırmaması için uygun ölçüde pul kullanılır. Vidalama işlemi sonrası plastik korniş tavana veya ihtiyaca göre duvar monte edilir. En son olarak zevkinize göre aldığınız perdeler talep etmeniz halinde kornişe takılır.

ANKARA KEÇİÖREN KORNİŞ TAKILMASI
ANKARA KEÇİÖREN KORNİŞ TAKILMASI

Korniş ustası olarak perde kornişlerinizi işin ehli ve en profesyonel kadromuzla gerçekleştiriyoruz. Evinizin iş yerinizin ve ofislerinizin perdelerinin dayanaklı olmasını sağlamak için korniş montajı gerçekleştiriyoruz.

ANKARA KEÇİÖREN KORNİŞ FİYATLARI
ANKARA KEÇİÖREN KORNİŞ FİYATLARI

Siz müşterilerimize korniş hizmetleri verirken, tüm ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak hareket ediyoruz. Sizlerin ihtiyaçlarınızı düşünerek hareket ettiğimizden dolayı, ev içerisine uyacak perde stillerini de sizlerle paylaşıyoruz.

ANKARA KEÇİÖREN 2'Lİ KORNİŞ MONTAJI
ANKARA KEÇİÖREN 2'Lİ KORNİŞ MONTAJI

Korniş takma ücreti : Genelde tam daireler de ve metrajlı alanlarda metre fiyatı verilmektedir. Tek parçalı kornişler de servis ücreti alınmaktadır

ANKARA KEÇİÖREN 3'Lİ KORNİŞ MONTAJI
ANKARA KEÇİÖREN 3'Lİ KORNİŞ MONTAJI

Perde korniş fiyatları : Markasına ve kalitesine göre fiyat farklılığı göstermektedir. Ortama fiyatı için firmamız ile iletişime geçiniz.

ANKARA KEÇİÖREN 4'Lİ KORNİŞ MONTAJI
ANKARA KEÇİÖREN 4'Lİ KORNİŞ MONTAJI

Korniş montajı nasıl yapılır : Profesyonel bir tek başına kornişin montajını yaparken, daire sahipleri bu konuda zorlanabilmektedir. Korniş montajında kullanılacak matkabın kaliteli olması montajı daha rahat kılacaktır.

ANKARA KEÇİÖREN BANYO AYNA TAKIMI MONTAJI
ANKARA KEÇİÖREN BANYO AYNA TAKIMI MONTAJI

Kornişi kim takar : Montaj işini uzun yıllardır yapan profesyonelleşmiş ustalar takar. Bunlara ilaveten elektrik ustaları ve sıhhi tesisatçılarda montaj işini çok rahatlıkla yapabilirler.

ANKARA KEÇİÖREN DUVAR TELEVİZYONLUK MONTAJI
ANKARA KEÇİÖREN DUVAR TELEVİZYONLUK MONTAJI

Televizyon montajı Ankara Keçiören geneli Lcd Led televizyonların duvar askı aparatı ile duvar üzerine monte edilmesi duvar askı aparatı çeşitleri hareketli aşağı yukarı sağ sol dönebilen açılı askı aparatları ile monte edilmesi mutfak için küçük monitör tv’ler için askı aparatı çeşitleri ve montajı yapılmaktadır.

ANKARA KEÇİÖREN KORNİŞ MODELLERİ
ANKARA KEÇİÖREN KORNİŞ MODELLERİ

Kornişler genelde Tek raylı, 2 raylı, 3 raylı ve 4 raylıdır. Ayrıca kartonpiyerli kornişlerde mevcuttur.

ANKARA KEÇİÖREN KORNİŞ MONTAJI UYGULAMALARIMIZ

Keçiören kornis - Keçiören jaluzi - Keçiören banyo ayna takimi - Keçiören balkon kornis - Keçiören rustik kornis - Keçiören stor perde takma - Keçiören kornis fiyatlari - Keçiören kornis takma yontemi - Keçiören elektrik tamir ustasi - Keçiören elektrik tesisati degisimi - Keçiören cevre aydinlatma - Keçiören kacak akim rolesi tamiri - Keçiören telefon hatti cekimi - Keçiören kaynak isleri - Keçiören anahtar priz - Keçiören kamera - Keçiören salon avize - Keçiören sigorta montaji - Keçiören diafon kurulumu - Keçiören canak anten kurulumu - Keçiören kaynak ustasi - Keçiören demir camasirlik - Keçiören zebra stor perde - Keçiören elektrik sigorta - Keçiören elektrik arizasi - Keçiören sensor - Keçiören avize - Keçiören banyo armaturu - Keçiören serit led montaji - Keçiören duvar aplik - Keçiören siva ustu spot - Keçiören led floresan - Keçiören led projektor - Keçiören kornis uygulamasi - Keçiören kornis montaj fiyati - Keçiören kornis ustasi - Keçiören kornis tamiri - Keçiören kornis kirilmasi - Keçiören kornis takma - Keçiören kornis takilmasi - Keçiören kornis cikmasi - Keçiören kornis vidasi - Keçiören kornis civisi - Keçiören stor - Keçiören zebra - Keçiören kornis cesitleri - Keçiören 2 li kornis - Keçiören 3 lu kornis - Keçiören 4 lu kornis - Keçiören tul perde rayi kornis - Keçiören duvar televizyonluk - Keçiören tv unitesi - Keçiören mutfak kornis - Keçiören salon kornis - Keçiören oturma odasi kornis - Keçiören yatak odasi kornis - Keçiören teras kornis - Keçiören perde rayi - Keçiören kornis takma firmasi - Keçiören yeni nesil kornis - Keçiören slimflex kornis - Keçiören yapistirma kornis - Keçiören perde aparati - Keçiören perde aparatlari - Keçiören perde takma aparati - Keçiören perde - Keçiören kartonpiyerli kornis - Keçiören plastik kornis - Keçiören kornis modelleri - Keçiören kornismatik - Keçiören stor perde montaj - Keçiören zebra perde - Keçiören perde topuzu - Keçiören fon perde - Keçiören tac perde - Keçiören tul perde - Keçiören mutfak perde - Keçiören salon perde - Keçiören jaluzi perde - Keçiören stor perde nasil takilir - Keçiören kornisci - Keçiören kornis sokme yontemi - Keçiören kornis takma sokme fiyati - Keçiören kornis uygulamalari - Keçiören kornis dubel takma - Keçiören elektrik tamiri - Keçiören elektrik tadilat - Keçiören elektrik tamir - Keçiören elektrik tamirci - Keçiören elektrik tamircileri - Keçiören elektrik tamirat - Keçiören elektrik tamir isi - Keçiören elektrik tamirat isi - Keçiören elektrik tamiratci - Keçiören priz tamiri - Keçiören lamba tamiri - Keçiören aydinlatma tamiri - Keçiören led spot - Keçiören serit led - Keçiören internet arizasi tamiri - Keçiören sigorta degisimi - Keçiören sigorta - Keçiören kombi sigorta - Keçiören kacak akim rolesi - Keçiören kacak akim rolesi degisimi fiyati - Keçiören elektrik tesisat degisimi - Keçiören elektrikci hizmeti - Keçiören aydinlatma - Keçiören led - Keçiören internet baglantisi - Keçiören yeni internet hat cekimi - Keçiören priz arizasi - Keçiören priz hatti cekimi - Keçiören priz tesisati - Keçiören anahtar arizasi - Keçiören anahtar tesisati - Keçiören anahtar hatti cekimi - Keçiören anahtar - Keçiören priz - Keçiören kolon hatti arizasi - Keçiören yeni kolon hatti cekimi - Keçiören sigorta arizasi - Keçiören sigorta atmasi - Keçiören kombi sigortasi - Keçiören kombi sigortasi degisimi - Keçiören kacak akim sigortasi degisimi - Keçiören kacak akim sigorta atmasi - Keçiören kacak akim sigortasi - Keçiören guvenlik kamerasi kurulumu - Keçiören uydu kurulumu - Keçiören uydu - Keçiören merkezi uydu kurulumu - Keçiören uydu arizasi - Keçiören sigorta kutusu - Keçiören sigorta kutusu arizasi - Keçiören projektor aydinlatma - Keçiören cctv ahd ip kamera - Keçiören tava - Keçiören topraklama - Keçiören diafon sistemi - Keçiören ana sigorta degisimi - Keçiören ana sigorta arizasi - Keçiören sayac panosu yenileme kurulumu - Keçiören tesisat yenileme - Keçiören ampul led lamba arizalari - Keçiören sensorlu lamba montaj tamiri - Keçiören spot - Keçiören daire tesisati - Keçiören enerji dagitim panolari - Keçiören ic tesisat degisimi - Keçiören dekor aydinlatma - Keçiören ofis elektrik sistemleri - Keçiören uzatma kablosu - Keçiören siva ustu uclu priz - Keçiören lehim isleri - Keçiören mutfak led - Keçiören mutfak dolabi led - Keçiören mutfak dolabi serit led - Keçiören tezgah led - Keçiören mutfak serit led aydinlatma - Keçiören mutfak tezgah alti serit led aydinlatma - Keçiören led isikli mutfak dolabi - Keçiören priz tesisat yapimi - Keçiören avize tamiri - Keçiören led avize tamiri - Keçiören led avize - Keçiören avize takma - Keçiören komurluk aydinlatma - Keçiören bina ici sensor aydinlatma - Keçiören led isik - Keçiören teknik servis - Keçiören acil elektrikci - Keçiören elektrik ariza bakim onarim - Keçiören elkektrik servisi - Keçiören 724 elektirk servisi - Keçiören elektrik teknikeri - Keçiören kablolama isleri - Keçiören avize montajlari - Keçiören elektrik ariza onarim - Keçiören topraklama isleri - Keçiören elektrik pano isleri - Keçiören diafon onarimi - Keçiören kamera sistemleri - Keçiören aydinlatma isleri - Keçiören kaynakci - Keçiören kaynakci ustasi - Keçiören kaynak yapimi - Keçiören masa kaynak ustasi - Keçiören sandalye kaynak ustasi - Keçiören kanepe kaynak ustasi - Keçiören boru kaynak ustasi - Keçiören demir kaynak ustasi - Keçiören bahce demiri kaynak - Keçiören balkon demiri kaynak - Keçiören demir kapi kaynak isleri - Keçiören pencere demiri - Keçiören pencere korkulugu - Keçiören pencere kaynagi - Keçiören pencere ferforje demiri - Keçiören bahce citi - Keçiören bahce kapisi - Keçiören demirci ustasi - Keçiören demir dograma ustasi - Keçiören balkon korkulugu ustasi - Keçiören guvenlik kamerasi - Keçiören apartman kamera sistemleri - Keçiören bina kamera sistemleri - Keçiören is yeri dukkan kamera sistemleri - Keçiören oda avize - Keçiören cocuk odasi avize - Keçiören yatak odasi avize - Keçiören oturma odasi avize - Keçiören mutfak avize - Keçiören koridor avize - Keçiören antre avize - Keçiören tekli avize - Keçiören dortlulu avize - Keçiören tekli sigorta montaji - Keçiören 3 lu sigorta montaji - Keçiören otomatik sigota montaji - Keçiören bicakli sigorta montaji - Keçiören busonlu sigorta montaji - Keçiören tek fazli sigorta montaji - Keçiören uc fazli sigorta montaji - Keçiören kombi sigortasi montaji - Keçiören grup sigorta montaj - Keçiören kacak akim sigorta montaji - Keçiören kacak akim rolesi montaji - Keçiören salter montaji - Keçiören kompakt salter montaji - Keçiören topraklama montaji - Keçiören topraklama cubugu montaji - Keçiören tekli sigorta kutusu - Keçiören hareket sensorlu tavan lambasi - Keçiören hareket sensorlu duvar lambasi - Keçiören tij - Keçiören led panel - Keçiören siva ustu panel - Keçiören siva ustu led panel - Keçiören floresan - Keçiören etanj armatur - Keçiören aydinlatma ray - Keçiören projektor -

ANKARA KEÇİÖREN KORNİŞ MONTAJI UYGULAMALARIMIZ

Keçiören elektrik sigorta ariza - Keçiören elektrik sigorta isleri - Keçiören elektrik sigorta yapimi - Keçiören elektrik sigorta tadilat - Keçiören elektrik sigorta tamirat - Keçiören elektrik sigorta ustasi - Keçiören elektrik sigorta degisimi - Keçiören elektrik sigorta panosu ustasi - Keçiören elektrik sigorta panosu - Keçiören elektrik sigorta panosu arizasi - Keçiören elektrik tadilat isleri - Keçiören elektrik tamirat isleri - Keçiören ev elektrik tadilat isleri - Keçiören elektrik kablo kanali ustasi - Keçiören elektrik kablo kanali - Keçiören elektrik kablo kanali yapimi - Keçiören elektrik kablo kanali dosemesi - Keçiören elektrik priz - Keçiören elektrik priz ustasi - Keçiören elektrik priz arizalari - Keçiören elektrik priz tamiri - Keçiören elektrik priz hatti - Keçiören elektrik priz hatti cekimi - Keçiören elektrik priz cekimi - Keçiören elektrik aydinlatma arizasi - Keçiören elektrik aydinlatma ustasi - Keçiören elektrik aydinlatma cekimi - Keçiören elektrik aydinlatma hatti cekimi - Keçiören elektrik aydinlatma - Keçiören elektrik aydinlatma hatti - Keçiören elektrik ariza - Keçiören elektrik ariza ustasi - Keçiören elektrikci ariza - Keçiören ev elektrik ariza - Keçiören elektrik arizalari - Keçiören isyeri elektrik arizalari - Keçiören elektrik ariza tespit - Keçiören elektrik led aydinlatma - Keçiören elektrik led aydinlatma isleri - Keçiören elektrik led aydinlatma tamiri - Keçiören elektrik led aydinlatma tadilat - Keçiören elektrik led aydinlatma firmalari - Keçiören elektrik led aydinlatma tamirat - Keçiören elektrik led aydinlatma kurulumu - Keçiören aydinlatma dekorasyon - Keçiören elektrik aydinlatma dekorasyon - Keçiören elektrik aydinlatma dekorasyon isleri - Keçiören elektrik aydinlatma dekorasyon ustasi - Keçiören elektrik aydinlatma dekorasyon projesi - Keçiören elektrik aydinlatma dekorasyon tadilat - Keçiören elektrik aydinlatma dekorasyon tamirati - Keçiören elektrik aydinlatma dekorasyon firmalari - Keçiören elektrik aydinlatma dekorasyon kurulumu - Keçiören elektrik avize isleri - Keçiören elektrik avize ustasi - Keçiören elektrik avize tamirati - Keçiören elektrik avize - Keçiören elektrik avize arizasi - Keçiören elektrik tesisat - Keçiören elektrik tesisat isleri - Keçiören elektrik tesisat yapimi - Keçiören elektrik tesisat firmalari - Keçiören elektrik tesisat tadilat - Keçiören elektrik tesisat tamirat - Keçiören elektrik tesisat uygulama - Keçiören elektrik tesisat ustasi - Keçiören elektrik kablolama montaj isleri - Keçiören elektrik kablolama montaj ustasi - Keçiören elektrik kablolama montaj tesisat tamirat - Keçiören elektrik kablolama montaj tesisat yapimi - Keçiören elektrik kablolama montaj firmalari - Keçiören elektrik kablolama montaj tadilat - Keçiören elektrik kablo - Keçiören elektrik kablo ustasi - Keçiören elektrik pano degisimi - Keçiören elektrik pano kurulumu - Keçiören elektrik pano tadilat - Keçiören elektrik pano tamirat - Keçiören elektrik pano uygulama - Keçiören elektrik pano yapimi - Keçiören elektrik pano ustasi - Keçiören elektrik pano ariza - Keçiören tv uydu kurulum - Keçiören televizyon uydu kurulumu - Keçiören televizyon uydu tamirati - Keçiören televizyon uydu tadilati - Keçiören televizyon uydu - Keçiören televizyon uydu isleri - Keçiören televizyon uydu firmasi - Keçiören uydu ustasi - Keçiören diafon uygulama - Keçiören diafon tamirat - Keçiören diafon tadilati - Keçiören diafon sistemleri - Keçiören diafon firmalari - Keçiören diafon - Keçiören diafon ustasi - Keçiören elektrik kacak akim rolesi - Keçiören elektrik kacak akim rolesi uygulamasi - Keçiören elektrik kacak akim rolesi tadilati - Keçiören elektrik kacak akim rolesi tamirati - Keçiören elektrik kacak akim rolesi firmasi - Keçiören elektrik kacak akim rolesi ustasi - Keçiören elektrik kisa devre kacak akim - Keçiören elektrik kisa devre kacak akim tespiti - Keçiören elektrik kisa devre kacak akim tespiti uygulamasi - Keçiören elektrik kisa devre kacak akim tespiti tamirati - Keçiören elektrik avize tamiri - Keçiören elektrik avize tadilat - Keçiören elektrik avize montaj firmasi - Keçiören elektrik avize montaj ustasi - Keçiören elektrik avize takma - Keçiören kombi elektrik tesisat - Keçiören kombi elektrik hatti uygulama - Keçiören kombi elektrik hatti - Keçiören kombi elektrik hatti tadilati - Keçiören kombi elektrik hatti tamirati - Keçiören kombi elektrik hatti firmalari - Keçiören kombi elektrik hatti ustasi - Keçiören sofben elektrik tesisat - Keçiören sofben elektrik tesisati uygulama - Keçiören sofben elektrik tesisati tamirati - Keçiören sofben elektrik tesisati tadilati - Keçiören sofben elektrik tesisati ustasi - Keçiören sofben elektrik tesisati firmalari - Keçiören sofben elektrik tesisati sirketleri - Keçiören elektrik tava - Keçiören elektrik tava isleri - Keçiören elektrik tava kurulumu - Keçiören elektrik tava yapimi - Keçiören elektrik tava firmalari - Keçiören elektrik tavasi - Keçiören elektrik guvenli kamerasi kurulumu - Keçiören elektrik guvenli kamerasi - Keçiören elektrik guvenli kamerasi uygulamasi - Keçiören elektrik guvenli kamerasi firmalari - Keçiören elektrik guvenli kamerasi ustasi - Keçiören elektrik sensor ustasi - Keçiören elektrik sensor - Keçiören elektrik sensor isleri - Keçiören elektrik sensor tamiri - Keçiören camasirlik kaynak - Keçiören camasir makinasi - Keçiören demir kaynagi ustasi - Keçiören balkon camasirlik kaynagi - Keçiören tuvalet lavabo tikanikligi acma - Keçiören balkon korkuluk ustasi - Keçiören pencere demir korkulugu ustasi - Keçiören demir kaynak isleri - Keçiören bahce demir cit kaynak ustasi - Keçiören ferforje demir kaynak ustasi - Keçiören merdiven korkulugu - Keçiören demir kaynakci ustasi - Keçiören kaynak demir ferforje ustasi - Keçiören kumas katlamali perde - Keçiören dikey perde - Keçiören ahsap stor perde - Keçiören plise duet perde - Keçiören rustik perde - Keçiören ahsap jaluzi perde - Keçiören hareket sensoru - Keçiören tavan sensor - Keçiören duvar sensor - Keçiören 360 derece sensor - Keçiören 180 derece sensor - Keçiören lambali sensor - Keçiören spot sensor - Keçiören bina girisi sensor - Keçiören bina ici sensor - Keçiören ev sensor - Keçiören elektrik borusu cekimi - Keçiören siva ustu buat - Keçiören siva alti buat - Keçiören kablo kanali - Keçiören kablo kanali dosemesi - Keçiören siva ustu kablo kanali - Keçiören bantli kablo kanali - Keçiören kasa - Keçiören buat - Keçiören tuvalet armaturu - Keçiören balkon armatur - Keçiören bina giris armatur - Keçiören bina cevresi armatur - Keçiören teras armatur - Keçiören led armatur - Keçiören mutfak tezgahi led - Keçiören led balasti montaji - Keçiören led anahtari montaji - Keçiören televizyonluk led - Keçiören salon led - Keçiören siva alti spot - Keçiören alcipan spot - Keçiören 2 li floresan - Keçiören 4 lu floresan - Keçiören siva ustu floresan - Keçiören bahce projektor - Keçiören sensorlu led projektor - Keçiören armatur - Keçiören tavan armatur - Keçiören duvar armatur - Keçiören spot lamba - Keçiören sensorlu armatur - Keçiören aplik -