whatsapp


HİZMET BÖLGELERİMİZ
ANKARA ÇANKAYA ELEKTRİKÇİ

ANKARA ÇANKAYA ELEKTRİK ARIZA SERVİSİ
0539 828 40 60

7/24 ÇANKAYA ELEKTRİK USTASI

HEMEN ARA WHATSAPP

Ankara Çankaya genelinde En uygun fiyat ile Elektrik tesisatı ile ilgili her türlü konuda eleman ve ekipman gönderiyoruz. Ankara Çankaya Elektrik servisi ustası ,Ankara Çankaya Elektrik ustası, Elektrik Çankaya tamiri , Elektrik Çankaya tamircisi , Ankara Çankaya Korniş montaj ustası hizmetleri için firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Kurumsal telefon numaramız ; 0 539 828 40 60 numaralı telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz

ANKARA ÇANKAYA ELEKTRİK SERVİSİ ELEKTRİK TAMİRİ MONTAJI ANA SAYFAMIZAnkara da 2001 yılında kurulan firmamız, Ankara Elektrik ve Teknik Servis Hizmetleri olarak müşterilerimize 7-24 saat hizmet vermekteyiz. Elektrik hizmetlerinde Teknik Bakım ve Danışmanlık hizmetleriniz için bizleri günün her saatinde arayabilir ve destek alabilirsiniz. Faaliyet alanlarımızdaki problemlerinizin çözümleri için; özenli, titiz, temiz ve disiplinli çalışan ekiplerimiz ile Elektik Tadilat, Tamirat, Bakım ve Onarım hizmetlerini verebilmemin gururunu yaşıyoruz. Müşterilerimizin sorunlarına, istek ve taleplerine en kısa sürede cevap veriyoruz! Elektrikçi Şirketimiz Ankara Elektrikçileri içerisinde Öncü ve Resmi bir kurumdur. Ankara ve Çevre ilçeleri içerisinde Elektrik sektöründeki hizmetlerimizin birkaçını belirtmemiz gerekirse Elektrik Arıza , Elektrik Tesisat İşleri, Elektrik Aydınlatma Montajı, Elektrik Pano Kurulum, İnternet Arıza, Telefon Arıza, Elektrik Sigorta Arızası, Elektrik Paratoner Kurulum, Elektrik Bakım, Elektrik Onarım İşleri, Elektrik Proje Çizimi, Elektrik Trafo Arızası, Elektrik Fabrika Tesisatı, Elektrik Daire Tesisatı, Elektrik İşyeri Tesisat, Elektrik Aydınlatma Dekorasyon, Elektrik Topraklama Tesisatı, Elektrik Pano Değişimi, Uydu Kurulumu, İnterkon Konuşma Sistemi Kurulumu, Çevre Aydınlatma , Fabrika Aydınlatma, Bina Aydınlatma, Dış Cephe Aydınlatma, vs. gibi Elektrikle ilgili ismini sayamadığımız bir çok konu ile ilgili bireysel ve kurumsal hizmetlerimiz mevcuttur. Elektrik ile ilgili çalışmalarımızda kesinlikle Müşteri Odaklı çalışmalar sunmaktayız. İlk olarak iş güvenliği ve insan sağlığı başta olmak üzere ekonomik ve zaman kavramınıda öndeğerlerimiz içerisinde tutmaktayız. Firmamız ile yapacağınız iş talep başvurularında deneyimli ekiplerimiz sizlere istenilen hizmetleriniz konusunda 7/24 saat kesintisiz olarak canlı destek vermektedir.
ANKARA ÇANKAYA ELEKTRİKÇİ
ANKARA ÇANKAYA ELEKTRİKÇİ

Elektrik güvenliği sağlayarak mülkünüzü ve ailenizi güvende tutmak elektrikçi olarak bizim önceliğimizdir. Elektrikçilerimiz, Ankara ilinin tüm ilçe ve mahallelerinde müşterilerimize hizmet vermek için gece, hafta sonları ve tatil günlerinde bile 24 saat Ankara elektrikçi hizmeti vermektedir.

ÇANKAYA ELEKTRİK AYDINLATMA TESİSATI KRULUMU
ÇANKAYA ELEKTRİK AYDINLATMA TESİSATI KRULUMU

Elektrikçi kadromuz ile özel mekanların aydınlatması, bina aydınlatması, bahçe aydınlatması, fabrika aydınlatması, peyzaj aydınlatması ile iç ve dış mekanların aydınlatma elektrik tesisatları kurulumu hizmeti vermekteyiz. Bölgenizde aydınlatma tesisatı için elektrik servisi talep etmek için elektrikçi olarak şimdi bize ulaşın.

ANKARA ÇANKAYA ELEKTRİK ARIZA SERVİSİ
ANKARA ÇANKAYA ELEKTRİK ARIZA SERVİSİ

Ankara Elektrik Ustası olarak tecrübeli ve profesyonel ekibimiz ile tüm elektrik tesisat, tamir ve montaj işlerinizi garantili yapıyoruz. Ev ve İş yerlerinizin tadilat, bakım ve arızaları giderilir. Barrisol(Baroser) asma tavan aydınlatması, kamera sistemleri, şifreli kapı açma, görüntülü diafon sistemleri yapılır.

HİZMET VERDİĞİMİZ MAHALLELER

ANKARA ÇANKAYA ELEKTRİK USTASI
ANKARA ÇANKAYA ELEKTRİK USTASI

Ankarada Elektrik Tesisatı, Kablo Döşeme, Telefon Kablosu Döşeme, Elektrik Paneli, Sigorta Kutusu Tamiratı için Bizi Arayabilirsiniz !

ANKARA ÇANKAYA ELEKTRİK TAMİRİ
ANKARA ÇANKAYA ELEKTRİK TAMİRİ

Çankaya Elektrik Arıza : Ankara'da Her Türlü Elektrik ile İlgili Sorununuz Olduğu Zaman Bize Ulaşabilirsiniz.

ANKARA ÇANKAYA SİGORTA MONTAJI
ANKARA ÇANKAYA SİGORTA MONTAJI

Uzun zamandır sektörde aktif olarak hizmet veren firmamız müşterilerine Bina Elektrik Tesisatı, Plan-Proje Taahhüt işleri, Elektrik Arızaları, Elektrik Panoları, Topraklama Tesisatları, Zayıf Akım Tesisatları, TV Tesisatı, Telefon Tesisatı, Aydınlatma sistemleri Kurulumu, Yangın ihbar sistemleri, Sensörlü sistemler, CCTV Kamera sistemleri, Kartlı geçiş sistemleri, Görüntülü Konuşma sistemleri, Elektrik malzeme satış ve montaj konularında hizmetler sunuyor. Mevcut çalışanlarımız elektrik konusunda uzman ve yaşadığınız arızalarda çözüm için 7/24 sizlerin yanında olmaktadır

ANKARA ÇANKAYA ELEKTRİKÇİ
ANKARA ÇANKAYA ELEKTRİKÇİ

Ankara Çankaya genelinde ev ve işyerinizdeki tüm elektrik işleri için profesyonel çözümler sunuyor, günler boyunca servis beklemenize gerek bırakmıyoruz. Ankara’nın neresinde olursanız olun kısa sürede adresinize ulaşan ekibimizle elektrik arızalarından güvenilir bir şekilde kurtulabilir, sistem kurulumundan montaj ve yenilemeye kadar elektrik işlerinizin deneyimli ekibimiz tarafından yapılmasını sağlayabilirsiniz. Eğitimli teknisyenlerden oluşan ekibimiz memnuniyetinizi sağlamak için her zaman en kaliteli hizmetleri sunmaya çalışmakta; hafta içi sonu demeksizin 7 gün, 24 saat kesintisiz olarak servis hizmeti sunmaktadır. Usta belgesi bulunan, hepsi alanında uzmanlaşmış teknisyenlerimiz elektrik devre ve elemanlarıyla ilgili her türlü arızanın üstesinden gelebilecek yeterliliktedir.

ANKARA ÇANKAYA PRİZ MONTAJI
ANKARA ÇANKAYA PRİZ MONTAJI

Ankara Çankaya Pano tesisatı montajından elektrik taahhüt ve proje çizimi işlerinize, yeni aldığınız avizelerin montajından görüntülü diafon sistemi kurulumuna, iç tesisat yenilemeden topraklama ve hat çekimine kadar ihtiyaçlarınızın tamamı için profesyonel çözümler sunuyoruz. Acil elektrikçi servisimizden sadece bir telefonla 7/24 yararlanabileceğiniz gibi, mühendislik ve danışmanlık alanındaki hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için de dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

ANKARA ÇANKAYA ELEKTRİK ARIZASI
ANKARA ÇANKAYA ELEKTRİK ARIZASI

Ankara ve civarlarında her türlü elektrik problemlerinizde ve sorunlarınızda yanınızdayız!

ANKARA ÇANKAYA ELEKTRİK ARIZA USTASI
ANKARA ÇANKAYA ELEKTRİK ARIZA USTASI

7 gün 24 saat, gece gündüz hizmetinizdedir. Ankara’nın neresinde olursanız olun servislerimiz kısa sürede içerisinde emrinizde.

ANKARA ÇANKAYA LED AYDINLATMA
ANKARA ÇANKAYA LED AYDINLATMA

Ankara Çankaya Acil Elektrikçi ustası ekibimiz zilere 7/24 acil elektrikçi hizmeti sunmak için hazırdır. Biz yıllarımız bu işe verdik sizde bu tecrübe ile harmanlanmış işimiz ile elektrik arızlarınıza çözüm bulmak için burdayız.

ANKARA ÇANKAYA ELEKTRİK TADİLAT
ANKARA ÇANKAYA ELEKTRİK TADİLAT

Sektördeki en gelişmiş elektrik firmalarından biri olan firmamız semtin en eski elektrikçisidir. Mahallenizde size yakın bir elektrikçi mi baktınız? Firmamız hizmetinizde ve size Acil elektrikçi gönderebiliyor ve ekibimiz ile problemlere anında müdahale ediyoruz.

ANKARA ÇANKAYA LED MONTAJI
ANKARA ÇANKAYA LED MONTAJI

Elektrik tesisatı üzerine master yapmış gibi işimizi bilinçli yaoıyr ve elektrikçi usta kadromuz hizmete hazırdır.

ANKARA ÇANKAYA AVİZE MONTAJI
ANKARA ÇANKAYA AVİZE MONTAJI

Ankara Çankaya avize montaj işleri için bizi arayın.Uygun fiyat ve uygun ücretle avize montajınızı yapalım.7 gün 24 saat boyunca telefonumuz açık.Evine yeni taşınanlar, lambasını değiştirmek isteyenler eski ve yeni evlerinde lamba değiştirmek isteyenler bizi arayabilirsiniz.ankara Çankaya avize montaj işlerinin yanında ev bahçe aydınlatması yapıyoruz.Site bahçesi aydınlatması işlerini de profesyonel olarak yapıyoruz.

ANKARA ÇANKAYA ELEKTRİK TESİSATI
ANKARA ÇANKAYA ELEKTRİK TESİSATI

7/24 acil elektrikçi ve telektrik tesisatı ustasıyız. Biz hemen ve acil olarak darda olduğunuz anda yanınızdayız

ANKARA ÇANKAYA ELEKTRİK TESİSAT USTASI
ANKARA ÇANKAYA ELEKTRİK TESİSAT USTASI

ÇANKAYA Elektrikçi ustası hizmetleri için her zaman buradayız bizimle iletişime geçin hemen yardımcı olalım

ANKARA ÇANKAYA AVİZE USTASI
ANKARA ÇANKAYA AVİZE USTASI

Ankara Çankaya avize montaj işleri için bizi arayın. Uygun fiyat ve uygun ücretle avize montajınızı yapalım.7 gün 24 saat boyunca telefonumuz açıktır. Evine yeni taşınanlar, lambasını değiştirmek isteyenler eski ve yeni evlerinde lamba değiştirmek isteyenler bizi arayabilirsiniz. Ankara Çankaya avize montaj işlerinin yanında ev bahçe aydınlatması yapıyoruz. Site bahçesi aydınlatması işlerini de profesyonel olarak yapıyoruz.

ANKARA ÇANKAYA UYDU MONTAJI
ANKARA ÇANKAYA UYDU MONTAJI

Ankara Çankaya acil elektrikçi ustası ekibimiz sizlere hemen teslim işler yapıyor. Güvenlik sistemler görüntülü diafon sistemleri 7 24 elektrikçi kadrolarımız ile hemen teslim etmeye hazırız.

ANKARA ÇANKAYA UYDU KURULUMU
ANKARA ÇANKAYA UYDU KURULUMU

Ankara elektrikçi ustası dediğinizde Çankaya sizlere destek sunmaya hazırız. Acil elektrikçi ustası olmamızdan dolayı hizmette hızlı ve bütüncül çalışmalar yapıyoruz.

ANKARA ÇANKAYA UYDU USTASI
ANKARA ÇANKAYA UYDU USTASI

Evlerinizde ve iş yerlerinizde oluşan tüm elektrikçi ihtiyaçlarınız için bizi tercih etmiş olmaktan pişmanlık duymayacaksınız. Bilgi ve tecrübelerimizle ihtiyaç duyduğunuz hizmetin en kaliteli ve en iyisini yapacağımızdan kuşkunuz olmasın.

ANKARA ÇANKAYA ELEKTRİK AVİZE
ANKARA ÇANKAYA ELEKTRİK AVİZE

ÇANKAYA VE ANKARA'NIN TAMAMINDA TÜM ELEKTRİK ELEKTRONİK HİZMETLERİNİ SUNMAKTAYIZ. İŞÇİLİK KALİTEMİZİ ÜST DÜZEYDE TUTARAK GÜVENİLİR VE SAĞLAM İŞLERE İMZA ATMAYA DEVAM EDİYORUZ. BAŞARIYLA TAMAMLADIĞIMIZ PROJELERİMİZ ARASINDA SİZİNKİNİN DE YER ALMASINI İSTİYORSANIZ BİR TIKLA TALEBİNİZİ OLUŞTURABİLİRSİNİZ.

ANKARA ÇANKAYA ELEKTRİK HATTI MONTAJI
ANKARA ÇANKAYA ELEKTRİK HATTI MONTAJI

Uzun ömürlü ve dayanıklı işler yapmaya, dürüst ve güvenilir ustalarımızla elektrik sektöründe Ankara'da öncüler arasında yerimizi korumaya devam etmekteyiz. Her türlü arıza, değişim, tesisat, onarım, bakım işiniz titizlikle yapılır

ANKARA ÇANKAYA ELEKTRİK HATTI USTASI
ANKARA ÇANKAYA ELEKTRİK HATTI USTASI

Elektrik tadilat, aydınlatma dekorasyon ve arıza hizmetleriyle Çankaya ve Ankara'da yanınızdayız. Çeşitli fikirler ve çözüm önerilerimizle her an desteğe hazırız. Yeni sistem ve tekniklere uyum sağlayarak çalışmakta, aynı zamanda müşteri memnuniyetini gözetmekteyiz.

ANKARA ÇANKAYA ELEKTRİK TESİSAT USTASI
ANKARA ÇANKAYA ELEKTRİK TESİSAT USTASI

Ankara Çankaya avize montaj işleri için bizi arayın. Uygun fiyat ve uygun ücretle avize montajınızı yapalım.7 gün 24 saat boyunca telefonumuz açık.Evine yeni taşınanlar, lambasını değiştirmek isteyenler eski ve yeni evlerinde lamba değiştirmek isteyenler bizi arayabilirsiniz. Ankara Çankaya avize montaj işlerinin yanında ev bahçe aydınlatması yapıyoruz. Site bahçesi aydınlatması işlerini de profesyonel olarak yapıyoruz.

ANKARA ÇANKAYA ELEKTRİK TESİSAT DEĞİŞİMİ
ANKARA ÇANKAYA ELEKTRİK TESİSAT DEĞİŞİMİ

Ankara Acil Elektrikçi olarak Elektrikçi usta ve Garantili malzemelerle tüm semtlerine elektrikçi onarım ve tadilat hizmetleri veriyoruz. İnternet arızaları, elektrik pano arızaları, sigorta arızaları, topraklama tesisat ve onarım hizmetleri, kısa devre kablo sorunları, avize montaj ve avize arızaları, LED onarım ve yeni LED aydınlatma uygulamaları, elektrik pano kurulumu ve güç artıtım işlemleri

ANKARA ÇANKAYA AYDINLATMA MONTAJI
ANKARA ÇANKAYA AYDINLATMA MONTAJI

Yanmayan lambalar, Çalışmayan prizler, Avize Montajları, LED aydınlatmalar, Diyafon Arızaları, Pano montajları, Pano Arızaları, Kaçak akım röle arızaları, Sigorta arızaları ve sigorta montajları, Tabela Aydınlatmaları, Topraklama tesisatı, Gaz Alarm cihazları, Yangın dedektörleri, Yangın santralı. İnternet Arızaları, Modem kurulumu, Kablo Arızaları, Kablo değişimleri, Çevre Aydınlatma işleri garantili olarak yapılmaktadır.

ANKARA ÇANKAYA İNTERNET HATTI ÇEKİMİ
ANKARA ÇANKAYA İNTERNET HATTI ÇEKİMİ

Ankara Acil Elektrikçi olarak Elektrikçi usta proje taahhüt ve tesisat işlemleri, telefon tesisatı ve internet tesisat kurulum ve kablo değişimleri, gaz alarm tesisatı ve gaz alarm cihazları, spot aydınlatma ve spot uygulama tadilat işlemleri, kumanda aydınlatma ve kurulum işlemleri, arızalı prizler ve sigortalar, kaçak akım röleleri, sayaç bağlantı ve sayaç okuma ve takip işlemleri, arızalı kablo değişim ve yeni kablo uygulama işlemleri, kompanze bakım ve kompanze kurulum işlemleri, kolon kablosu değişim ve yeni güç kablo uygulama işlemleri, elektrik tesisat ve elektrik tadilat işlemleri

ANKARA ÇANKAYA LED MONTAJI
ANKARA ÇANKAYA LED MONTAJI

Sektördeki en gelişmiş elektrik firmalarından biri olan firmamız semtin en eski elektrikçisidir. Mahallenizde size yakın bir elektrikçi mi baktınız? Firmamız hizmetinizde ve size Acil elektrikçi gönderebiliyor ve ekibimiz ile problemlere anında müdahale ediyoruz.

ANKARA ÇANKAYA ŞERİT LED MONTAJI
ANKARA ÇANKAYA ŞERİT LED MONTAJI

Ankara’da Elektrik Tesisatı, Kablo Döşeme, Telefon Kablosu Döşeme, Elektrik Paneli, Sigorta Kutusu Tamiratı için Bizi Arayabilirsiniz

ANKARA ÇANKAYA TELEFON HATTI ÇEKİMİ
ANKARA ÇANKAYA TELEFON HATTI ÇEKİMİ

Ankara Çankaya 7/24 Elektrikçi ,Ankara Çankaya Gece Açık Elektrikçi , Ankara Çankaya Acil Elektrikçi , Çankaya Elektrik Tesisatı Tamiri, Çankaya Priz Arızası tamir ,Firmamız 724 elektrikçi uzaman ekibi ile siz değerli müşterilerine Ankara Çankaya 7/24 hizmet vermektedir. Evinizdeki veya iş yerinizde elektrik arızalarınız,Çankaya avize montajınız yada tüm elektrik işleriniz garantili olarak yapılmakta olup bizi aramanızın ardından en geç 20 dakika içerisinde adresinizde olup tüm işleriniz kırmadan dökmeden temizce yapmaktayız. .

ANKARA ÇANKAYA PRİZ HATTI ÇEKİMİ
ANKARA ÇANKAYA PRİZ HATTI ÇEKİMİ

Ankara Çankaya Acil elektrikçi ustası sizlere destek sunmaktan servis hizmeti vermekten mutluluk duyacaktır. Size yardımcı olmaya hazır ekiplerimiz burada problemleriniz destek olmaya hazırdır.

ANKARA ÇANKAYA ANAHTAR TESİSATI
ANKARA ÇANKAYA ANAHTAR TESİSATI

Firmamız evinizdeki yada iş yerinizdeki avizelerinizi kırmadan dökmeden büyük bir titizlikle söküp dilediğiniz adrese götürüp hızlı ve güvenli bir şekilde takmaktadır. Ayrıca LED spot aydınlatma işleriniz LED panel armatür işlerinizi de garantili olarak yapmaktayız..

ANKARA ÇANKAYA KOMBİ SİGORTASI MONTAJI
ANKARA ÇANKAYA KOMBİ SİGORTASI MONTAJI

Keçiören 7/24 Elektrikçi , Keçiören Elektrikçi , Keçiören Acil Elektrikçi , Mamak Elektrikçi , Mamak 7/24 Elektrikçi, Mamak Acil Elektrikçi , Mamak’ta Elektrikçi , Mamak Elektrik Ustası , Mamak Elektrikçiler, Çankaya ELektrikçi , Çankayada Elektrikçi , Ankara Çankaya Elektrikçi , Çankaya Elektrik Ustası , Çankaya Elektrik Servisi , Çankaya Gece Açık Elektrikçi, Çayyolu Elektrikçi , Çayyolu 7/24 Elektrikçi, Çayyolu Avize montajı , Elektrikçi

ANKARA ÇANKAYA GÜVENLİK KAMERASI KURULUMU
ANKARA ÇANKAYA GÜVENLİK KAMERASI KURULUMU

Hizmet vermekteyiz. Mamak elektrikçi avize montaj, elektrik arıza tamir , Atan sigorta tamir , Priz Arızası , Lamba Aydınlatma Arızası , Avize Montaj , Elektrik Tesisatı Tamir , Elektrik Tesisatı Yenileme vb. tüm elektrik işleriniz de garantili olarak hizmet vermekteyiz. Mamak elektrikçi LED aydınlatma, dekor aydınlatma, site içi elektrik işleri, bina elektrik işleri, güvenlik kamerası kurulumu Çevre Aydınlatma Sistemleri gibi tüm elektrik hizmetlerimiz vardır.

ANKARA ÇANKAYA ANAHTAR PRİZ MONTAJI
ANKARA ÇANKAYA ANAHTAR PRİZ MONTAJI

Ankara Çankaya elektrik ustası, 7 gün 24 saat boyunca, her türlü elektrik tesisatı bakım onarım ve kurulum çalışması ile Ankara’nın her yerine elektrik ustası hizmeti vermekteyiz. Ankara Çankaya elektrik firmaları işimizi en iyi şekilde müşteri memnuniyetine odaklanarak yapmaktayız. Ankara Çankaya yıllardır faaliyetini sürdürdüğümüz elektrik işleri sonucunda yüzlerce güler yüzlü müşteri elde etme başarısının sevinci ile her geçen gün daha fazla azimle çalışmaya devam ediyoruz.

ANKARA ÇANKAYA İÇ TESİSAT DEĞİŞİMİ
ANKARA ÇANKAYA İÇ TESİSAT DEĞİŞİMİ

Elektrikçi alanında uzun yıllardır hizmet veren ve faaliyet gösteren Ankara Güleryüz Elektrik olarak siz değerli müşterilerimizin yaşadığı elektrik problemleri için 7/24 elektrikçi Teknik Servis ile hizmetinizdeyiz.

ANKARA ÇANKAYA AVİZE TAKMA
ANKARA ÇANKAYA AVİZE TAKMA

Ankara Çankaya avize montaj işleri için bizi arayın. Uygun fiyat ve uygun ücretle avize montajınızı yapalım.7 gün 24 saat boyunca telefonumuz açık. Evine yeni taşınanlar, lambasını değiştirmek isteyenler eski ve yeni evlerinde lamba değiştirmek isteyenler bizi arayabilirsiniz. Ankara Çankaya avize montaj işlerinin yanında ev bahçe aydınlatması yapıyoruz. Site bahçesi aydınlatması işlerini de profesyonel olarak yapıyoruz.

ANKARA ÇANKAYA KORNİŞ MONTAJI
ANKARA ÇANKAYA KORNİŞ MONTAJI

Ankara Çankaya Korniş Montajı - Ankara Çankaya Korniş Uygulaması

ANKARA ÇANKAYA KORNİŞ UYGULAMASI
ANKARA ÇANKAYA KORNİŞ UYGULAMASI

Firma olarak birçok perde montajını en kaliteli ve en profesyonel kadromuzla gerçekleştiriyoruz. Evinizin içerisindeki perde uyumunu sağlamak, mutfak veya oturma odasındaki perdelerin de dayanaklı olmasını sağlamak için korniş montajı gerçekleştiriyoruz. Siz müşterilerimize bu tür hizmetleri verirken, tüm ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak hareket ediyoruz.

ANKARA ÇANKAYA KORNİŞ USTASI
ANKARA ÇANKAYA KORNİŞ USTASI

Evinizin içerisinde herhangi bir problem çıkmaması için; kendi perdelerimizin montajını, kendimiz gerçekleştirerek kaliteli bir hizmet vermeye çalışıyoruz. Zebra perde montajı diğer perdelere göre biraz daha zor olduğunu bildiğimizden dolayı bu montajı profesyonel ekibimizle gelip, kendi ellerimizle gerçekleştiriyoruz. Zebra perde modelinin yanı sıra stor perde montajı açılıp, kapanabilen bir yapıya sahip olduğundan dolayı tüm ayarlamalarını gerçekleştiriyoruz

ANKARA ÇANKAYA KORNİŞ MONTAJI
ANKARA ÇANKAYA KORNİŞ MONTAJI

Birçok alternatifi göz önünde bulundurarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Jaluzi perdelerin aralarında boşluklar olduğundan dolayı montajı oldukça iş çıkartıyor. Jaluzi perde montajı yaparken perdelerin hasar görmemesi ve üst kısma bağlanılan yapıyı da daha sert bir zemin haline getirip ev içerisinde kaza çıkmasını da önlüyoruz.

ANKARA ÇANKAYA KORNİŞ TAMİRİ
ANKARA ÇANKAYA KORNİŞ TAMİRİ

En sık kullanılan korniş çeşidi plastik kanallı perde kornişidir. Klasik Perde Kornişi olarak 2,3 veya 4 kanallı Kornişler seçilebilir. Kanal sayısı takılacak perde adetine göre artar. Plastik perde rayları pencerenin genişliğine göre, duvar müsait ise yanlardan 25-30 cm pay eklenerek uzunluğu belirlenir ve belirlenen uzunluğa göre korniş Bir sehpa veya masadan destek alarak demir testeresi ile kesilir. Korniş iki kişinin yardımı ile tavana yaslanarak yeri tespit edilir. Korniş hareket ettirilmeden tornavida aracılığıyla yaklaşık 50-60 cm aralıklarla korniş Tavanda iken bastırılarak delinir (korniş plastik olduğundan kolayca delinir) ve Tavanda işaret bırakılır, bu şekilde matkapla delinecek yerler tespit edilmiş olunur.

ANKARA ÇANKAYA KORNİŞ TAKMA
ANKARA ÇANKAYA KORNİŞ TAKMA

Tavan tamamen beton tabliye olması nedeniyle darbeli matkap ve elmas uca ihtiyaç vardır. Tavan delmek bir matkapla yapılabilecek en zor işlerdendir. Çünkü kollar yukarıda ve güçlü bir şekilde matkaba baskı uygulamanız gerekmektedir. Vidaların plastik kornişi delip kırmaması için uygun ölçüde pul kullanılır. Vidalama işlemi sonrası plastik korniş tavana veya ihtiyaca göre duvar monte edilir. En son olarak zevkinize göre aldığınız perdeler talep etmeniz halinde kornişe takılır.

ANKARA ÇANKAYA KORNİŞ TAKILMASI
ANKARA ÇANKAYA KORNİŞ TAKILMASI

Korniş ustası olarak perde kornişlerinizi işin ehli ve en profesyonel kadromuzla gerçekleştiriyoruz. Evinizin iş yerinizin ve ofislerinizin perdelerinin dayanaklı olmasını sağlamak için korniş montajı gerçekleştiriyoruz.

ANKARA ÇANKAYA KORNİŞ FİYATLARI
ANKARA ÇANKAYA KORNİŞ FİYATLARI

Siz müşterilerimize korniş hizmetleri verirken, tüm ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak hareket ediyoruz. Sizlerin ihtiyaçlarınızı düşünerek hareket ettiğimizden dolayı, ev içerisine uyacak perde stillerini de sizlerle paylaşıyoruz.

ANKARA ÇANKAYA 2'Lİ KORNİŞ MONTAJI
ANKARA ÇANKAYA 2'Lİ KORNİŞ MONTAJI

Korniş takma ücreti : Genelde tam daireler de ve metrajlı alanlarda metre fiyatı verilmektedir. Tek parçalı kornişler de servis ücreti alınmaktadır

ANKARA ÇANKAYA 3'Lİ KORNİŞ MONTAJI
ANKARA ÇANKAYA 3'Lİ KORNİŞ MONTAJI

Perde korniş fiyatları : Markasına ve kalitesine göre fiyat farklılığı göstermektedir. Ortama fiyatı için firmamız ile iletişime geçiniz.

ANKARA ÇANKAYA 4'Lİ KORNİŞ MONTAJI
ANKARA ÇANKAYA 4'Lİ KORNİŞ MONTAJI

Korniş montajı nasıl yapılır : Profesyonel bir tek başına kornişin montajını yaparken, daire sahipleri bu konuda zorlanabilmektedir. Korniş montajında kullanılacak matkabın kaliteli olması montajı daha rahat kılacaktır.

ANKARA ÇANKAYA BANYO AYNA TAKIMI MONTAJI
ANKARA ÇANKAYA BANYO AYNA TAKIMI MONTAJI

Kornişi kim takar : Montaj işini uzun yıllardır yapan profesyonelleşmiş ustalar takar. Bunlara ilaveten elektrik ustaları ve sıhhi tesisatçılarda montaj işini çok rahatlıkla yapabilirler.

ANKARA ÇANKAYA DUVAR TELEVİZYONLUK MONTAJI
ANKARA ÇANKAYA DUVAR TELEVİZYONLUK MONTAJI

Televizyon montajı Ankara Çankaya geneli Lcd Led televizyonların duvar askı aparatı ile duvar üzerine monte edilmesi duvar askı aparatı çeşitleri hareketli aşağı yukarı sağ sol dönebilen açılı askı aparatları ile monte edilmesi mutfak için küçük monitör tv’ler için askı aparatı çeşitleri ve montajı yapılmaktadır.

ANKARA ÇANKAYA KORNİŞ MODELLERİ
ANKARA ÇANKAYA KORNİŞ MODELLERİ

Kornişler genelde Tek raylı, 2 raylı, 3 raylı ve 4 raylıdır. Ayrıca kartonpiyerli kornişlerde mevcuttur.

ANKARA ÇANKAYA KORNİŞ MONTAJI UYGULAMALARIMIZ

Çankaya kornis - Çankaya jaluzi - Çankaya banyo ayna takimi - Çankaya balkon kornis - Çankaya rustik kornis - Çankaya stor perde takma - Çankaya kornis fiyatlari - Çankaya kornis takma yontemi - Çankaya elektrik tamir ustasi - Çankaya elektrik tesisati degisimi - Çankaya cevre aydinlatma - Çankaya kacak akim rolesi tamiri - Çankaya telefon hatti cekimi - Çankaya kaynak isleri - Çankaya anahtar priz - Çankaya kamera - Çankaya salon avize - Çankaya sigorta montaji - Çankaya diafon kurulumu - Çankaya canak anten kurulumu - Çankaya kaynak ustasi - Çankaya demir camasirlik - Çankaya zebra stor perde - Çankaya elektrik sigorta - Çankaya elektrik arizasi - Çankaya sensor - Çankaya avize - Çankaya banyo armaturu - Çankaya serit led montaji - Çankaya duvar aplik - Çankaya siva ustu spot - Çankaya led floresan - Çankaya led projektor - Çankaya kornis uygulamasi - Çankaya kornis montaj fiyati - Çankaya kornis ustasi - Çankaya kornis tamiri - Çankaya kornis kirilmasi - Çankaya kornis takma - Çankaya kornis takilmasi - Çankaya kornis cikmasi - Çankaya kornis vidasi - Çankaya kornis civisi - Çankaya stor - Çankaya zebra - Çankaya kornis cesitleri - Çankaya 2 li kornis - Çankaya 3 lu kornis - Çankaya 4 lu kornis - Çankaya tul perde rayi kornis - Çankaya duvar televizyonluk - Çankaya tv unitesi - Çankaya mutfak kornis - Çankaya salon kornis - Çankaya oturma odasi kornis - Çankaya yatak odasi kornis - Çankaya teras kornis - Çankaya perde rayi - Çankaya kornis takma firmasi - Çankaya yeni nesil kornis - Çankaya slimflex kornis - Çankaya yapistirma kornis - Çankaya perde aparati - Çankaya perde aparatlari - Çankaya perde takma aparati - Çankaya perde - Çankaya kartonpiyerli kornis - Çankaya plastik kornis - Çankaya kornis modelleri - Çankaya kornismatik - Çankaya stor perde montaj - Çankaya zebra perde - Çankaya perde topuzu - Çankaya fon perde - Çankaya tac perde - Çankaya tul perde - Çankaya mutfak perde - Çankaya salon perde - Çankaya jaluzi perde - Çankaya stor perde nasil takilir - Çankaya kornisci - Çankaya kornis sokme yontemi - Çankaya kornis takma sokme fiyati - Çankaya kornis uygulamalari - Çankaya kornis dubel takma - Çankaya elektrik tamiri - Çankaya elektrik tadilat - Çankaya elektrik tamir - Çankaya elektrik tamirci - Çankaya elektrik tamircileri - Çankaya elektrik tamirat - Çankaya elektrik tamir isi - Çankaya elektrik tamirat isi - Çankaya elektrik tamiratci - Çankaya priz tamiri - Çankaya lamba tamiri - Çankaya aydinlatma tamiri - Çankaya led spot - Çankaya serit led - Çankaya internet arizasi tamiri - Çankaya sigorta degisimi - Çankaya sigorta - Çankaya kombi sigorta - Çankaya kacak akim rolesi - Çankaya kacak akim rolesi degisimi fiyati - Çankaya elektrik tesisat degisimi - Çankaya elektrikci hizmeti - Çankaya aydinlatma - Çankaya led - Çankaya internet baglantisi - Çankaya yeni internet hat cekimi - Çankaya priz arizasi - Çankaya priz hatti cekimi - Çankaya priz tesisati - Çankaya anahtar arizasi - Çankaya anahtar tesisati - Çankaya anahtar hatti cekimi - Çankaya anahtar - Çankaya priz - Çankaya kolon hatti arizasi - Çankaya yeni kolon hatti cekimi - Çankaya sigorta arizasi - Çankaya sigorta atmasi - Çankaya kombi sigortasi - Çankaya kombi sigortasi degisimi - Çankaya kacak akim sigortasi degisimi - Çankaya kacak akim sigorta atmasi - Çankaya kacak akim sigortasi - Çankaya guvenlik kamerasi kurulumu - Çankaya uydu kurulumu - Çankaya uydu - Çankaya merkezi uydu kurulumu - Çankaya uydu arizasi - Çankaya sigorta kutusu - Çankaya sigorta kutusu arizasi - Çankaya projektor aydinlatma - Çankaya cctv ahd ip kamera - Çankaya tava - Çankaya topraklama - Çankaya diafon sistemi - Çankaya ana sigorta degisimi - Çankaya ana sigorta arizasi - Çankaya sayac panosu yenileme kurulumu - Çankaya tesisat yenileme - Çankaya ampul led lamba arizalari - Çankaya sensorlu lamba montaj tamiri - Çankaya spot - Çankaya daire tesisati - Çankaya enerji dagitim panolari - Çankaya ic tesisat degisimi - Çankaya dekor aydinlatma - Çankaya ofis elektrik sistemleri - Çankaya uzatma kablosu - Çankaya siva ustu uclu priz - Çankaya lehim isleri - Çankaya mutfak led - Çankaya mutfak dolabi led - Çankaya mutfak dolabi serit led - Çankaya tezgah led - Çankaya mutfak serit led aydinlatma - Çankaya mutfak tezgah alti serit led aydinlatma - Çankaya led isikli mutfak dolabi - Çankaya priz tesisat yapimi - Çankaya avize tamiri - Çankaya led avize tamiri - Çankaya led avize - Çankaya avize takma - Çankaya komurluk aydinlatma - Çankaya bina ici sensor aydinlatma - Çankaya led isik - Çankaya teknik servis - Çankaya acil elektrikci - Çankaya elektrik ariza bakim onarim - Çankaya elkektrik servisi - Çankaya 724 elektirk servisi - Çankaya elektrik teknikeri - Çankaya kablolama isleri - Çankaya avize montajlari - Çankaya elektrik ariza onarim - Çankaya topraklama isleri - Çankaya elektrik pano isleri - Çankaya diafon onarimi - Çankaya kamera sistemleri - Çankaya aydinlatma isleri - Çankaya kaynakci - Çankaya kaynakci ustasi - Çankaya kaynak yapimi - Çankaya masa kaynak ustasi - Çankaya sandalye kaynak ustasi - Çankaya kanepe kaynak ustasi - Çankaya boru kaynak ustasi - Çankaya demir kaynak ustasi - Çankaya bahce demiri kaynak - Çankaya balkon demiri kaynak - Çankaya demir kapi kaynak isleri - Çankaya pencere demiri - Çankaya pencere korkulugu - Çankaya pencere kaynagi - Çankaya pencere ferforje demiri - Çankaya bahce citi - Çankaya bahce kapisi - Çankaya demirci ustasi - Çankaya demir dograma ustasi - Çankaya balkon korkulugu ustasi - Çankaya guvenlik kamerasi - Çankaya apartman kamera sistemleri - Çankaya bina kamera sistemleri - Çankaya is yeri dukkan kamera sistemleri - Çankaya oda avize - Çankaya cocuk odasi avize - Çankaya yatak odasi avize - Çankaya oturma odasi avize - Çankaya mutfak avize - Çankaya koridor avize - Çankaya antre avize - Çankaya tekli avize - Çankaya dortlulu avize - Çankaya tekli sigorta montaji - Çankaya 3 lu sigorta montaji - Çankaya otomatik sigota montaji - Çankaya bicakli sigorta montaji - Çankaya busonlu sigorta montaji - Çankaya tek fazli sigorta montaji - Çankaya uc fazli sigorta montaji - Çankaya kombi sigortasi montaji - Çankaya grup sigorta montaj - Çankaya kacak akim sigorta montaji - Çankaya kacak akim rolesi montaji - Çankaya salter montaji - Çankaya kompakt salter montaji - Çankaya topraklama montaji - Çankaya topraklama cubugu montaji - Çankaya tekli sigorta kutusu - Çankaya hareket sensorlu tavan lambasi - Çankaya hareket sensorlu duvar lambasi - Çankaya tij - Çankaya led panel - Çankaya siva ustu panel - Çankaya siva ustu led panel - Çankaya floresan - Çankaya etanj armatur - Çankaya aydinlatma ray - Çankaya projektor -

ANKARA ÇANKAYA KORNİŞ MONTAJI UYGULAMALARIMIZ

Çankaya elektrik sigorta ariza - Çankaya elektrik sigorta isleri - Çankaya elektrik sigorta yapimi - Çankaya elektrik sigorta tadilat - Çankaya elektrik sigorta tamirat - Çankaya elektrik sigorta ustasi - Çankaya elektrik sigorta degisimi - Çankaya elektrik sigorta panosu ustasi - Çankaya elektrik sigorta panosu - Çankaya elektrik sigorta panosu arizasi - Çankaya elektrik tadilat isleri - Çankaya elektrik tamirat isleri - Çankaya ev elektrik tadilat isleri - Çankaya elektrik kablo kanali ustasi - Çankaya elektrik kablo kanali - Çankaya elektrik kablo kanali yapimi - Çankaya elektrik kablo kanali dosemesi - Çankaya elektrik priz - Çankaya elektrik priz ustasi - Çankaya elektrik priz arizalari - Çankaya elektrik priz tamiri - Çankaya elektrik priz hatti - Çankaya elektrik priz hatti cekimi - Çankaya elektrik priz cekimi - Çankaya elektrik aydinlatma arizasi - Çankaya elektrik aydinlatma ustasi - Çankaya elektrik aydinlatma cekimi - Çankaya elektrik aydinlatma hatti cekimi - Çankaya elektrik aydinlatma - Çankaya elektrik aydinlatma hatti - Çankaya elektrik ariza - Çankaya elektrik ariza ustasi - Çankaya elektrikci ariza - Çankaya ev elektrik ariza - Çankaya elektrik arizalari - Çankaya isyeri elektrik arizalari - Çankaya elektrik ariza tespit - Çankaya elektrik led aydinlatma - Çankaya elektrik led aydinlatma isleri - Çankaya elektrik led aydinlatma tamiri - Çankaya elektrik led aydinlatma tadilat - Çankaya elektrik led aydinlatma firmalari - Çankaya elektrik led aydinlatma tamirat - Çankaya elektrik led aydinlatma kurulumu - Çankaya aydinlatma dekorasyon - Çankaya elektrik aydinlatma dekorasyon - Çankaya elektrik aydinlatma dekorasyon isleri - Çankaya elektrik aydinlatma dekorasyon ustasi - Çankaya elektrik aydinlatma dekorasyon projesi - Çankaya elektrik aydinlatma dekorasyon tadilat - Çankaya elektrik aydinlatma dekorasyon tamirati - Çankaya elektrik aydinlatma dekorasyon firmalari - Çankaya elektrik aydinlatma dekorasyon kurulumu - Çankaya elektrik avize isleri - Çankaya elektrik avize ustasi - Çankaya elektrik avize tamirati - Çankaya elektrik avize - Çankaya elektrik avize arizasi - Çankaya elektrik tesisat - Çankaya elektrik tesisat isleri - Çankaya elektrik tesisat yapimi - Çankaya elektrik tesisat firmalari - Çankaya elektrik tesisat tadilat - Çankaya elektrik tesisat tamirat - Çankaya elektrik tesisat uygulama - Çankaya elektrik tesisat ustasi - Çankaya elektrik kablolama montaj isleri - Çankaya elektrik kablolama montaj ustasi - Çankaya elektrik kablolama montaj tesisat tamirat - Çankaya elektrik kablolama montaj tesisat yapimi - Çankaya elektrik kablolama montaj firmalari - Çankaya elektrik kablolama montaj tadilat - Çankaya elektrik kablo - Çankaya elektrik kablo ustasi - Çankaya elektrik pano degisimi - Çankaya elektrik pano kurulumu - Çankaya elektrik pano tadilat - Çankaya elektrik pano tamirat - Çankaya elektrik pano uygulama - Çankaya elektrik pano yapimi - Çankaya elektrik pano ustasi - Çankaya elektrik pano ariza - Çankaya tv uydu kurulum - Çankaya televizyon uydu kurulumu - Çankaya televizyon uydu tamirati - Çankaya televizyon uydu tadilati - Çankaya televizyon uydu - Çankaya televizyon uydu isleri - Çankaya televizyon uydu firmasi - Çankaya uydu ustasi - Çankaya diafon uygulama - Çankaya diafon tamirat - Çankaya diafon tadilati - Çankaya diafon sistemleri - Çankaya diafon firmalari - Çankaya diafon - Çankaya diafon ustasi - Çankaya elektrik kacak akim rolesi - Çankaya elektrik kacak akim rolesi uygulamasi - Çankaya elektrik kacak akim rolesi tadilati - Çankaya elektrik kacak akim rolesi tamirati - Çankaya elektrik kacak akim rolesi firmasi - Çankaya elektrik kacak akim rolesi ustasi - Çankaya elektrik kisa devre kacak akim - Çankaya elektrik kisa devre kacak akim tespiti - Çankaya elektrik kisa devre kacak akim tespiti uygulamasi - Çankaya elektrik kisa devre kacak akim tespiti tamirati - Çankaya elektrik avize tamiri - Çankaya elektrik avize tadilat - Çankaya elektrik avize montaj firmasi - Çankaya elektrik avize montaj ustasi - Çankaya elektrik avize takma - Çankaya kombi elektrik tesisat - Çankaya kombi elektrik hatti uygulama - Çankaya kombi elektrik hatti - Çankaya kombi elektrik hatti tadilati - Çankaya kombi elektrik hatti tamirati - Çankaya kombi elektrik hatti firmalari - Çankaya kombi elektrik hatti ustasi - Çankaya sofben elektrik tesisat - Çankaya sofben elektrik tesisati uygulama - Çankaya sofben elektrik tesisati tamirati - Çankaya sofben elektrik tesisati tadilati - Çankaya sofben elektrik tesisati ustasi - Çankaya sofben elektrik tesisati firmalari - Çankaya sofben elektrik tesisati sirketleri - Çankaya elektrik tava - Çankaya elektrik tava isleri - Çankaya elektrik tava kurulumu - Çankaya elektrik tava yapimi - Çankaya elektrik tava firmalari - Çankaya elektrik tavasi - Çankaya elektrik guvenli kamerasi kurulumu - Çankaya elektrik guvenli kamerasi - Çankaya elektrik guvenli kamerasi uygulamasi - Çankaya elektrik guvenli kamerasi firmalari - Çankaya elektrik guvenli kamerasi ustasi - Çankaya elektrik sensor ustasi - Çankaya elektrik sensor - Çankaya elektrik sensor isleri - Çankaya elektrik sensor tamiri - Çankaya camasirlik kaynak - Çankaya camasir makinasi - Çankaya demir kaynagi ustasi - Çankaya balkon camasirlik kaynagi - Çankaya tuvalet lavabo tikanikligi acma - Çankaya balkon korkuluk ustasi - Çankaya pencere demir korkulugu ustasi - Çankaya demir kaynak isleri - Çankaya bahce demir cit kaynak ustasi - Çankaya ferforje demir kaynak ustasi - Çankaya merdiven korkulugu - Çankaya demir kaynakci ustasi - Çankaya kaynak demir ferforje ustasi - Çankaya kumas katlamali perde - Çankaya dikey perde - Çankaya ahsap stor perde - Çankaya plise duet perde - Çankaya rustik perde - Çankaya ahsap jaluzi perde - Çankaya hareket sensoru - Çankaya tavan sensor - Çankaya duvar sensor - Çankaya 360 derece sensor - Çankaya 180 derece sensor - Çankaya lambali sensor - Çankaya spot sensor - Çankaya bina girisi sensor - Çankaya bina ici sensor - Çankaya ev sensor - Çankaya elektrik borusu cekimi - Çankaya siva ustu buat - Çankaya siva alti buat - Çankaya kablo kanali - Çankaya kablo kanali dosemesi - Çankaya siva ustu kablo kanali - Çankaya bantli kablo kanali - Çankaya kasa - Çankaya buat - Çankaya tuvalet armaturu - Çankaya balkon armatur - Çankaya bina giris armatur - Çankaya bina cevresi armatur - Çankaya teras armatur - Çankaya led armatur - Çankaya mutfak tezgahi led - Çankaya led balasti montaji - Çankaya led anahtari montaji - Çankaya televizyonluk led - Çankaya salon led - Çankaya siva alti spot - Çankaya alcipan spot - Çankaya 2 li floresan - Çankaya 4 lu floresan - Çankaya siva ustu floresan - Çankaya bahce projektor - Çankaya sensorlu led projektor - Çankaya armatur - Çankaya tavan armatur - Çankaya duvar armatur - Çankaya spot lamba - Çankaya sensorlu armatur - Çankaya aplik -